top of page
< zpět k výběru dovolené

Lipno Lake Resort

Stát

Lokalita:

Typ ubyotvání:

Vhodné období:

Aktivity a služby:

Česká republika

Jihočeský kraj

Apartmány

jaro, léto, podzim, zima

Příroda, Cykloturistika, Bazén, Wellness & Spa, Sport & turistika

Hodnocení

Popis ubytování a služeb

Pobyt na chorvatském ostrovu Fratarski otok, který známý i pod jménem Veruda. Ostrov leží na dohled jižně od města Pješčana Uvala, cca 2km jižně od Puly. Na ostrově nejsou žádné automobily a není zde pro ubytování k dispozici ani elektřina.


Cílem nemusí být jen udržitelnost, ale i digitální detox pro vaše děti a příležitosti k novým aktivitám v přírodě a samostatnosti. 


Kemp "OSTROV VERUDA" je otevřen od středy 7. června 2023 do neděle 3. září 2023.


Před otevřením tábora 7.6.2023 není dovoleno z vlastní iniciativy oplotit stanoviště a veškeré neevidované ploty, sítě, lana a jiné značení budou odstraněny. Platné jsou pouze rezervace označené personálem kempu červenou páskou a dočasným rezervačním číslem.


Rezervace kempu přijímáme na tel. číslo. 052/212-136, v pracovní dny od 7:00 do 15:00 nebo na e-mail matija.ivetic@fratarski.hr


Hosté, kteří kempovali v tomto kempu minimálně 30 dní v předchozí sezóně, mají přednost při rezervaci konkrétního kempu na sezónu 2023 za předpokladu, že si tento kemp zarezervují a zaplatí paušální poplatek do 30 dnů od data zveřejnění. toto upozornění.


Paušální poplatek, který zahrnuje udržování jednoho kempu do otevření kempu, je 70,00 eur včetně DPH (cena je stejná bez ohledu na datum rezervace).


Po otevření kempu do 10 dnů je nutné potvrdit místo kempu na recepci kempu zaplacením služby "stan" ode dne otevření kempu po dobu minimálně 30 dnů dle platného ceníku.

Neneseme odpovědnost za všechny věci ponechané v areálu kempu a kempech.


Podrobnější informace a táborový řád si můžete prohlédnout zde .


Ceník tábora na rok 2023 si můžete prohlédnout zde .Oblíbené udržitelné pobyty

CESTUJTE UDRŽITELNĚ

Na webu UdržitelnáDovolená.cz najdete vše o udržitelném cestování, přehled udržitelných měst a regionů. Dále pak katalog s nabídkou ověřených nebo certifikovaných udržitelných nabídek dovolených, pobytů i služeb. 

 

>> více o udržitelném cestování 

bottom of page